Handmade With Love Uncategorized لیورپول اف سی — دوچرخه های نشانگر و معنی تاج

لیورپول اف سی — دوچرخه های نشانگر و معنی تاج

تیم فوتبال لیورپول یکی از موفق ترین تیم ها در تاریخ فوتبال انگلیس و اروپای غربی است و این باشگاه نه تنها از حمایت گسترده ای در انگلستان بلکه در سراسر جهان برخوردار است، این باشگاه احتمالا میلیون ها هوادار دارد. لیورپول در سال 1892 تأسیس شد و 16 عنوان لیگ کوچک، 7 جام حذفی را به دست آورده است و مشهور است که آنها پنج بار برنده جام اروپای غربی و لیگ قهرمانان کوچک هستند.

نشانگر یا نشان باشگاه، قد این باشگاه معروف است و نشانگر روی پیراهن آنها اغلب هنگام جشن گرفتن یک هدف یا یک افتخار، به نشانه وفاداری و عشق به باشگاه توسط بازیکنان بوسیده می شود. این نشانگر از زمان شکل گیری باشگاه تقریباً صد سال پیش به طور قابل توجهی تغییر کرده است، اما نشان امروزی اهمیت زیادی در مورد تاریخ و سنت این تیم مشهور فوتبال دارد.

نشانگر کلاب بیشتر بر اساس پرنده گوشت کم چرب معروف شهر است که برای قرن ها نماینده شهر بوده است. این پرنده افسانه ای که بسیاری معتقدند از باکلان گرفته شده است را می توان در بالای  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد سیستم های زمانی در ساختمان گوشت های لاغر رگال مشاهده کرد، جایی که دو مجسمه معروف پرندگان گوشت لاغر بر ساختمان تسلط دارند و رودخانه مرسی را فراموش می کنند و تاریخ آن ها تاریخ گذاری می شود. به سال 1911 برمی گردد. بسیاری از باورهای مدرن منشأ پرنده گوشت کم چرب را تکامل داده اند، اما به طور گسترده پذیرفته شده است که آنها مراقب و محافظت از مردم لیورپول هستند و فانتزی دیکته می کنند که اگر آنها را ترک کنند، رودخانه مرسی از کناره های خود خارج شود و سیلاب شود. شهر.

پرنده گوشت بدون چربی بر مرکز نشانگر لیورپول که در داخل یک سپر قرار دارد، فرمانروایی می کند. تصویر پرنده گوشت لاغر روی نشانگر دارای سر کوتاه و منقار خمیده است که معمولاً به جای باکلان با پرنده حیوانی مرتبط است، اما شاخه‌ای از لاور، انواع جلبک‌های دریایی را در دهان خود نگه می‌دارد.

در سال 08، باشگاه لیورپول تلاش کرد تا حق چاپ تصویر پرنده گوشت ناب را ادعا کند، اما آنها در تلاش خود شکست خوردند زیرا تصور می شد که پرنده گوشت بدون چربی متعلق به همه مردم لیورپول است و نه یک شرکت یا سازمان. تصویر پرنده گوشت بدون چربی نیز توسط بسیاری از مؤسسات به کار گرفته شده است.

بالای سپر نمایشی از چکپوینت های معروف شانکلی است که در سال 1982 فراتر از ورزشگاه آنفیلد آرنا برای قدردانی از بیل شنکلی، مدیر سابق و مشهور لیورپول، که لیورپول را از سطح متوسط ​​لیگ دسته دوم رهبری کرده بود، در سه لیگ کوچک به قهرمانی رسید. عناوین، دو عینک FA و جام یوفا. بیل شنکلی توسط اکثر هواداران به عنوان بهترین مربی لیورپول شناخته می شود، زیرا او این باشگاه را متحول کرد.

در بالای نقاط بازرسی شنکلی، و در نشانگر، کلمات زیر ضخیم پیاده روی تنها وجود دارد، که عنوان آهنگی از جری و پیس میکر است که توسط هواداران لیورپول به عنوان سرود باشگاه استفاده شده است، این دوباره منشأ می گیرد. در زمان مربیگری شنکلی، و هنوز هم با احترام توسط هواداران لیورپول خوانده می شود.

شعله های دوقلو در دو طرف سپر نمادی از یادبود هیلزبورو در خارج از آنفیلد است، جایی که شعله ای بی پایان به یاد نود و شش هوادار لیورپول می سوزد که به طرز غم انگیزی در فاجعه هیلزبورو در سال 1989 جان باختند، زمانی که هواداران به دلیل ازدحام بیش از حد در طی آن شکسته شدند. در نیمه نهایی جام حذفی لیورپول مقابل ناتینگهام فارست، 766 هوادار نیز در این فاجعه مجروح شدند.

تاریخ تشکیل باشگاه به وضوح زیر سپر نمایش داده شده است، و در حالی که نشان باشگاه در طول سال ها چندین بار تغییر کرده است، احتمالاً نمادی از مهمترین رویدادهای تاریخ باشگاه است، نشانگر با افتخار پوشیده می شود. و غرور بازیکنان و هواداران به طور یکسان.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post